Bezpiecznie i tanie przewozy autobusowe oraz autokarowe Heratrans

Bezpiecznie i tanie przewozy autobusowe oraz autokarowe Heratrans

Firma Heratrans oferuje usługi przewozów pasażerskich na najwyższym poziomie. Nasza siedziba mieści się w Poznaniu. Posiadamy nowoczesną flotę autokarową, która spełni oczekiwania mniejszych i większych grup zorganizowanych.

Jesteśmy najlepszym wyborem spośród wszystkich, jakie możesz znaleźć w wyszukiwarce po wpisaniu frazy wynajem autobusów Poznań. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia dostosowaliśmy nasze usługi do najwyższych standardów oraz najbardziej wymagających gustów. Samochody transportowe znajdujące się w naszym zastępie sprowadzamy od najlepszych dystrybutorów. Posiadają one wszystkie wymagane wygody. Autokary posiadają klimatyzację. Wyposażone są w telewizory umilające podróż. Pojazdy wynajmowane na dłuższe trasy posiadają WC. Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego regularnie poddajemy kontroli stan techniczny wszystkich oferowanych samochodów transportowych.

Nasi pracownicy to kierowcy z doświadczeniem. Lubią swoją pracę i dobrze się na niej znają. Każdy z nich posiada wymagane badania oraz uprawnienia. Firma Heratrans stawia na całkowitą transparentność. Dysponujemy wymaganymi certyfikatami oraz licencjami. Dotyczy to również przewozów międzynarodowych. Przyjmujemy wszystkie zlecenia transportu osób. Jesteśmy w stanie zapewnić przejazd grupom do 70 osób, ale także mniejszym, liczącym od 7 do 33 pasażerów.

Heratrans zapewni spokój i bezpieczeństwo przewozu podczas wycieczki krajowej oraz zagranicznej. Dostarczymy do celu osoby wybierające się do pracy poza granice kraju. Zabezpieczymy dojazd i powrót z pielgrzymi, obozu letniego. Podejmujemy się transferów lotniskowych. Zadzwoń do nas i zarezerwuj dogodny termin. Nasz pracownik poprowadzić Cię przez resztę formalności.


Logo heratrans

Firma: "HERA-TRANS" Przewóz Osób Sp. z o.o.

Adres: ul. Obornicka 117 62-002 Suchy Las k. Poznania

Strona www: heratrans

Tagi: przewóz osób Poznań, wynajem busa z kierowcą Poznań, autokary Poznań


Podziel się !