Zadbaj o zdrowie swoich stóp u podologa w Lublinie

Zadbaj o zdrowie swoich stóp u podologa w Lublinie

Nasze stopy codziennie pokonują niezliczone kilometry często uwięzione w butach bez odpowiedniej wentylacji. Dlatego tak ważne jest to, żeby o nie szczególnie dbać. Odpowiednia higiena stóp zapobiegnie wielu chorobom jak choćby grzybica, której leczenie niekiedy bywa bardzo długie, a szkody jakie może wyrządzić bardzo duże.

Pomocną dłoń wyciąga Ortopodologiczne Centrum Terapii Stóp. Bogate doświadczenie prowadzącej centrum, zdobywane między innymi we włoskiej Akademii „La Cage Aux Foless” oraz lata praktyki gwarantują wysokiej jakości usługi.

Podolog w Lublinie poleca

W ofercie gabinetu znaleźć można takie usługi jak:
- podstawowy zabieg podologiczny,
- usuwanie brodawek,
- porady związane z ogólną higieną stóp.

Mało kto wie, że choćby ból kręgosłupa czy kolan może być spowodowany nieodpowiednim doborem obuwia. Wydające się z pozoru wygodne buty mogę powodować niewłaściwe ułożenie stopy, które w konsekwencji może powodować różne schorzenia czy wady postawy. Dlatego ważne jest to, aby nie kontrolować tylko samej postawy ale również tego w jakie obuwie jest noszone. Idealnym rozwiązaniem mogą okazać się wkładki 3d, które powstają poprzez odwzorowanie podeszwy buta w specjalnym materiale EVA. W gabinecie Ortopodolicznego Centrum Terapii Stóp można bezproblemowo dobrać odpowiednie wkładki 3d do swoich butów. Wykwalifikowana kadra pracownicza z wieloletnim doświadczeniem pomoże w doborze odpowiedniej twardości i gęstości. Bardzo dokładna frezarka CNC wytnie wkładki z dokładnością co do 0,1 milimetra. Indywidualne wkładki 3d z pewnością poprawią komfort poruszania się w butach. Zniknie ból spowodowany złą postawą, a stopy nie będą ulegać przeciążeniom. Ze szczegółową ofertą gabinetu można zapoznać się na stronie https://podologialublin.pl


Podolog Lublin

Firma: Ortopodologiczne centrum terapii stóp Joanna Jarmuł

Adres: ul.Matki Teresy z Kalkuty 18a, 20-538 Lublin

Strona www: https://podologialublin.pl

Tagi: podologia lublin, klamra korygująca wrastający paznokieć, wkładki 3D


Podziel się !