Spanie nie tylko na łóżku też ma swoje zalety.

Spanie nie tylko na łóżku też ma swoje zalety

Posiadasz małe mieszkanie i nie masz miejsca na oddzielną sypialnię sofy rozkładane z funkcją spania to mebel stworzony dla ciebie. Sofy klasyczne są najczęstszym elementem aranżacji wnętrz i cieszą się największą sprzedażą. Ich największym atutem jest różnorodność wzorów oraz kolorów.

Można dopasować je do każdego wnętrza w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym, czy nawet skandynawskim. Dzisiejsza moda posiada duży wybór stylów, dlatego te to właśnie sofy klasyczne są najczęściej wybierane najczęściej. Kiedy będziesz ponownie zmieniać wystrój, twoja sofa będzie idealnie pasować do nowego designu. Największym atutem tych mebli jest ich dekoracyjność. Możesz położyć na nie dekoracyjne poduszki lub ustawić swoją kolekcję pluszowych maskotek.

Sofa 3 osobowa rozkładana klasyczna jest idealnym rozwiązaniem dla osób, którym brak miejsca w domu. W dzień jest wygodnym miejscem do siedzenia, natomiast nocą przeobraża się w wygodne łóżko. Masz gości, którzy często zostają u ciebie na noc i nie masz dla nich miejsca? To ta sofa jest właśnie dla ciebie. Sofa 3 osobowa rozkładana nie zajmuje dużo miejsca, a w razie potrzeby, gdyby odwiedzili cię dalecy krewni, transformujemy ją w miejsce do spania.

Sofa 3 osobowa rozkładana klasyczna

Pamiętaj, że sofa ma nie tylko pasować do wystroju pokoju, ale ma także posiadać długą żywotność i nie była trudna w obsłudze. Warto upewnić się, czy sofa ma praktyczny pojemnik na pościel.

Sofy powinno kupować się osobiście w sklepie, możemy wtedy oglądnąć jej wszystkie elementy oraz sprawdzić, czy dobrze się rozkłada i jest wygodna. Nie zapomnijcie zapytać asystenta, czy jest i jeśli tak na jaki czas wystawiana jest gwarancja na okucia. Da nam to możliwość ocenienia trwałości sofy. Kupujemy ją przecież na wiele lat.

Zanim udasz się na zakupy, wymierz dokładnie miejsce, w którym masz zamiar postawić swoją nową sofę 3 osobową. Po rozłożeniu powinieneś mieć jeszcze wolne miejsce w pokoju. Upewnij się, że masz wystarczająco miejsca na swój zakup, by stworzyć wygodny kącik wypoczynkowy.Kupując rozkładaną sofę, zwróć swoją uwagę, czy po rozłożeniu jej siedziska oraz powierzchnia do spania jest równa. Jest to bardzo ważne dla twojej wygody siedzenia i komfortowego spania. Upewnij się jaką funkcję spania ma kupowana przez was sofa. Niektóre rozkładane sofy mają tzw.

Funkcję spania okazjonalną. Nie nadaje się wtedy do codziennego spania i możemy jedynie jej używać w tym celu od czasu do czasu. Kiedy rozłożysz kanapę i zobaczysz, że część do spania wypada z miejsca, gdzie powinieneś spać, musisz tę powierzchnię zakryć. W innym wypadku szybko ulegnie ona zniszczeniu, a ty znowu będziesz musiał udać się na zakupy.

Podziel się !