Ubranka

Ubranka

Jakie ubranka dla noworodka i niemowlaka? Po pierwsze zwróćmy uwagę na jakość materiałów. Nie powinny być one uszyte ze sztucznych materiałów, skóra dziecka musi cały czas oddychać. Kupujmy tylko i wyłącznie ubranka wykonane w stu procentach z delikatnej dla skóry malucha bawełny. Jeśli mają być to ubranka wygodne dla dziecka, zapomnijmy o kołnierzykach czy jakiś naszywkach na przodzie ponieważ dziecku może się niewygodnie spać z takimi dodatkami. Niemowlę które nie chodzi nie musi mieć żadnych butów, w porze letniej wystarczą skarpetki, może również mieć gołe stópki jeśli temperatura na to pozwala.

Polar materiał

W okresie letnim pamiętajmy, aby dziecku zakładać na główkę cieniutkie czapeczki jeśli wieje, gdy jest pogoda zostawmy malucha z gołą główką. Najgorsza jest sytuacja gdy nasze dziecko jest przegrzane, to bardzo nie zdrowe, gorsze od zmarznięcia. Zawsze sprawdzajmy kark dziecka, gdy jest mokry i gorący dziecku jest za gorąco, gdy jest chłodny, ubierz malucha cieplej. W lecie dobre będą krótkie bodziaki, w okresie zimowym pamiętaj o grubych wełnianych czapkach i rękawiczkach. Musisz również zakupić kombinezon.

Najlepiej taki, który jest ocieplany pod spodem takim materiałem jak polar materiał jest bardzo ciepły i wystarczający dla malucha. Polar jest również miły w dotyku i delikatny dla skóry. Jeśli nasz maluch zaczyna już raczkować, wybierzmy mu skarpetki z abs, dzięki nim maluch nie poślizgnie się na podłodze i nie straci równowagi próbując stawać na nóżki. Kupując ubranka zawsze zwracajmy uwagę na gatunek, kupujmy produkty najwyższej jakości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. Komfort dziecka jest dla nas priorytetem, dlatego dbamy o każdy szczegół i najmniejszy element alby zadowolić każde dziecko.

Podziel się !